Допълнителна информация, предоставена от ЕКСПО 2020 за доставка на услуги
 

Допълнителна информация, предоставена от Организатора на ЕКСПО 2020 за доставка на услуги и съответни цени:

- Преференциални цени за пътуване на официалните участици в ЕКСПО 2020 - Emirates

- Наем на повдигащи работни платформи - Manlift

Charles Orienza, EXPO Rental Specialist
Tel. +971 50 550 8382
charles.orienza@manliftgroup.com

- Наем на оборудване - Byrne - ценови оферти

За повече информация:

Tom Brevitt, Business Development Manager
P.O. Box 50283, Dubai, UAE
Tel: +971 4454 4800 | Mob. +971 50 459 3470
Location: Google map
thomasb@byrnerental.com
www.byrnerental.com
www.facebook.com/byrnerental

- Наем на автомобили - Nissan - ценови оферти

За повече информация:

Mrs. Ederlyn Sakes
Email: Ederlyn.Sales@AWRostamani.com
Phone: 0565492707

или на линк: http://shiftcarrental.net/nissan-expo-offer/

- Консултантски услуги - дигитални услуги - Accenture

За повече информация:

Geraldo Canta, Managing Director & Lead for Communications, Media & Technology, Middle East & Turkey
Gerardo.canta@accenture.com

Angelo Lorusso, Managing Director & Client Account Lead for Expo 2020 Dubai
Angelo.lorusso@accenture.com

- Почистване и технически услуги

- Събиране на отпадъци - DULSCO

- Настаняване на служителите на националните павилиони - EXPO Village, EXPO Village - ревизирана информация

- Аудио-визуална техникаChristie

За повече информация:

Doug Starr
Business Development Director
US Mobile: +1 678 438 9108
UAE Mobile: +971 50 219 4321
Email: doug.starr@christiedigital.com

- Застрахователни услугиOrient

За повече информация:

Ganesh Devrajan, Assistant Vice President - Expo Operations
Orient Insurance PJSC | Orient Building, Al Badia, Dubai Festival City |
PO Box 27966, Dubai, UAE | ganesh.devrajan@alfuttaim.com |www.insuranceuae.com
Mob. + 971 52 104 7439

- Технологични услуги

Cisco

- Дигитална брошура

- Пакети

За повече информация:

Samer Al-Lahham, Regional Manager - Cisco UAE
sallahha@cisco.com

Waleed Zeidan, Area Sales Manager – Cisco UAE
wazeidan@cisco.com

SAP

За повече информация:

Deirdre O’Reilly, Business Director Expo 2020
Mob. +971 553329429
deirdre.oreilly@sap.com

- Консултантски услуги и строителство - Jacobs Mace

За повече информация:

Amer Battikhi
Vice President, Buildings and Infrastructure, Asia Pacific and Middle East
Amer.battikhi@jacobs.com

Jason Millett
Chief Operating Officer for Consultancy, Mace
Jason.millett@macegroup.com

отпечатай тази страница
 
 


Публикувай коментар

In nisl nibh, tempus eget adipiscing at, venenatis vel ligula! Aenean mattis elit ut est congue sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

 
Пишете ни
Министерство на икономиката
ул. "Славянска" № 8
ЕИК 176789453
тел. централа: +359 2 940 7001

факс: +359 2 9872190; 02 9819970
 
Оперативна програма BREXIT
Контакти: София 1052 ул. "Славянска" 8 тел. центр.: +359 2 9407001 e-docs@mi.government.bg
Последвайте ни: Фейсбук Профил на Министерство на икономиката Туитър Профил на Министерство на икономиката